Kim Ne Dedi ?


BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ

KARTAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI

BİLGİLERİNİZ ARTIK KARTAL’DA ÇOK DAHA GÜVENLİ!

Günümüzde birçok kamu kurumu ve kurumsal firmanın en büyük korkusu olan bilgi sızıntısı, kaybolması veya başka amaçlarla kullanımının önüne geçmek için Kartal Belediyesi olarak Symantec DLP çözümü ile bu problemi ortadan kaldırdık. Bu sayede bilgilerimizin güvenliğini sağlayıp, içten ve dıştan gelebilecek her türlü bilgi hırsızlığının önüne geçmiş olduk. Bu projemizde, daha önce de başka projelerimizi tamamlayan Tbim Bilişim ile çalışma fırsatı yakaladık. Daha önce olduğu gibi yine ilk olarak uygun fiyatlandırma politikaları, üretici ve kurumumuz arasındaki iletişimin eksiksiz sağlanması, ihtiyaçların belirlenmesindeki hassasiyetleri ile bir kez daha çalışmaktan oldukça memnun kaldığımız arkadaşlarımız projenin her adımında gerekli teknik ve satış desteği ile yanımızda yer aldılar. Öncelikle Kartal’da yaşayan tüm vatandaşlarımız ve bizlerle çalışan firma bilgilerinin güvenliğinin sağlanması ayrıca elimizdeki verilerin merkezi olarak kontrolünün ve raporlanmasının belediyemizin iş gücü açısından yarattığı verimlilik ve güvenilirlik açısından çok başarılı bir proje olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca bu tarz kritik bir projede Tbim Bilişim ile çalışmaktan ve sağladıkları yardımlardan ötürü bundan sonraki projelerimizde yine kendileri ile çalışmaktan her zaman mutlu olacağız.


İnci Residence Yönetim

İnci’de öğrenciler Tbim ile tam hız internette

İnci Residence olarak Edirne’de Üniversite okuyan tam 660 kızımız için, güvenilir, lüks, huzurlu ve tertemiz bir ortamda, kendi evlerindeki gibi konaklama ve çalışma ortamını sağlamanın yanı sıra, istedikleri zaman yemek yiyebilecekleri ve sağlıklı bir yaşam için dilediklerinde spor yapabilecekleri bir ortam sağlamaktayız. Tam bir dostluk ve aile sıcaklığı çerçevesinde oluşturduğumuz bu güzel ortamda tek eksiğimiz üniversite okuyan kızlarımızın en büyük ihtiyaçlarından biri olan internet erişimiydi. Tbim Bilişim network uzmanlarının altı katlı ve 660 kişi kapasiteli Residence binamızda yaptıkları analizler ve bizlere verdikleri danışmanlık sayesinde öğrencilerimiz süper hızlı Metro Ethernet erişimine kavuştular. Tbim Bilişim tüm Residence binamızı Wi-Fi Access pointler ile donatarak, öğrencilerimizin bina içerisinde nerede olurlarsa olsunlar kesintisiz kablosuz internet erişimlerini sağladı. Keşif çalışmaları sonucu gerekli yönlendirmeler ve güvenlik kriterlerini de sağlayarak, öğrencilerimizin hem eğitim hem de sosyal hayatlarında hem kesintisiz hem de güvenli interneti kullanmaları sağlandı. Proje süresince Tbim tarafından verilen danışmanlık, keşif, doğru ve verimli marka-model seçimleri ve de sorunsuz kurulum çalışmaları için kendilerine teşekkür eder, ilerideki projelerimizde de kendileri ile çalışmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.


Aslıhan Cetin Coruh

Placedin İnsan Kaynakları
Kurucu Ortağı

PLACED-IN YERINI SEÇTI!

Placed-in İnsan Kaynakları olarak, Tbim Bilişim ekibinden yaklaşık iki yıldır IT süreçlerimiz için altyapı ve bakım hizmeti almaktayız. Bu dönem boyunca bizlere sunmuş oldukları hizmet kalitesini tanımlamam gerekirse; Güvenilirlik, teknik süreçlerdeki yetkinlik ve yetenekleri, hizmette kalite ve esnek bakış açısına sahip olmaları, iş ortaklığımızda bize göstermiş oldukları partnerlik yaklaşımlarındaki hassasiyet ve dostane çalışma tarzı ve kültürlerinden dolayı beraber çalışmaktan memnuniyet duyduğumuz ve IT alanındaki her ihtiyacımızda bir telefon uzaklığındaki tedarikçimiz olduklarını belirtmek isterim. Gerçek bir hizmet kalitesi almak isteyen firmalara, teknik standartları yüksek ve teknolojik gelişmelere yatkın ve en önemlisi güvenilir bir partner arıyorlarsa Tbim ile çalışmalarını önemle tavsiye ederim.
Ali Ayaydın

TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş.
Teknolojik Altyapı ve İşletim Yöneticisi Bilgi ve İletişim Teknolojileri

TOFAŞ YENİ DOBLO TASARIMI İÇİN TBİM‘İN SUNDUĞU ÇÖZÜMÜ TERCİH ETTİ …

TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası olarak yeni ürünlerimizi tasarlarken her zaman amacımız daha verimli, ekonomik ve de mükemmel tasarımı gerçekleştirmektir. TOFAŞ markasının güvenilirliğinin birer parçası olan modellerimizin en doğru şekilde tasarlanması bizler için en öncelikli konulardan biridir. Yeni Doblo modelimizin tasarımı için, tüm dünyada AR-GE, Üretim, Modelleme ve Similasyon gibi birçok alanda kullanılan High Perfpormance Computing Bilgisayar Sistemlerini kulanmayı hedefledik. Bunun için de uzun incelemeler, kendi altyapımızda yapılan detaylı çalışmalar sonucunda TBİM Bilişim Teknolojileri ile projeyi gerçekleştirmeyi uygun bulduk. Yeni Doblo‘ nun tasarımında TBİM tarafından projelendirilen 256 core’ luk Fujitsu HPC Sistem ve Yazılımlarının; temini, kurulumu, bakımı ve eğitimi konusunda sorunsuz hizmet aldık. Daha önce de sorunsuz çalıştığımız TBİM firması yine güvenimizi kazanarak, proje öncesi sunumları, testleri , bizler için tasarlanan sistemin ön modellemesi ve ön test süreçlerini başarı ile gerçekleştirdi. Ayrıca projenin uygulama aşamasındaki teslim süreleri, kurulum hizmetleri ve de eğitim hizmetleriyle de bir kez daha kendileri ile beraber çalışmak için doğru kararı verdiğimizi kanıtladı. Bundan sonraki süreçte de TBİM ile, TOFAŞ ailesi için önemli olan bir çok önemli projede beraber çalışmaktan mutluluk duyacağız.


Arif Doğru

TOFAŞ A.Ş.
Bilgi İşlem Sistem Yönetim Mühendisi

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası olarak, markamızın şirket dışındaki yüzü olan e-posta imzalarımızdaki standartlaştırma projesi için Tbim Bilişim Teknolojileri ile çalıştık. Projemizin en başından itibaren ürünlerinin sunumu, anlatımı, sonraki süreçte gerçek ortamımıza kurulumu ve de imza tasarımlarında son derece hızlı ve de özveri ile çalıştılar. Kendileri ile çalıştığımız bu süreçten oldukça memnun kaldık, ileride daha güzel projelerde de beraber çalışmaktan mutluluk duyacağımız arkadaşlarımızdır. Başarılarının devamını dileriz.


Emin Çakal

HTS Teknik Hizmetler A.Ş.
Bilgi İşlem Sorumlusu

HTS Teknik Hizmetler AŞ kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine, teknik servis hizmetini en doğru ve de hızlı bir şekilde vermek üzere yola çıkmış bir şirkettir. Müşterilerimize vermek istediğimiz sorunsuz destek hizmeti için bizlerin de sorunsuz bir altyapıya sahip olması gerekir. İşimizde, iletişimin en önemli unsurlardan biri olması sebebi ile G.SHDSL hatlarımız, bu yapı için gerekli olan network cihazları ve de tüm bu yapının bakımı için Tbim Bilişim Teknolojileri ile çalışmaktayız. Bakım hizmetlerinin önemini bilen bir firma olarak, kendileri ile çalışmaktan oldukça memnunuz. Başarılarının devamını dileriz.


Günay Ertekin

Armaggan Kültür A.Ş.
Bilgi İşlem Yöneticisi

Armaggan Kültür A.Ş. olarak gerek altyapımızda, gerekse yapımızın büyümesi ile şubelerimizdeki ihtiyaçlarımızda bir çok projede Tbim Bilişim Teknolojileri ile çalıştık ve de memnun kaldık. Kendileri ile çalışmayı seçtikten sonraki süreçte vermiş oldukları hizmet, sorunlar karşısındaki hızlı çözümleri ve de sorunları çözme süreleri kendilerini seçmemizde ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bizlere gösterdi. Teknolojinin, şirketimizin büyümesi ve de gelişmesi açısından olan önemini Tbim sayesinde uygun fiyatlarla ve de hızlı bir şekilde sağlamış olduk. İlerideki projeleri için başarılar dileriz.


Selim Levi & Süleyman Çoruh

Plaza Cubes Office Solutions

Plaza Cubes olarak bizler İstanbul’da bir çok plaza ve iş merkezinde ofis kiralama hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize bu hizmeti sunarken bir ofiste ihtiyaçları olabilecek her türlü teknolojik altyapıyı da beraberinde veriyoruz. Müşterilerimiz ofislerine yalnızca bilgisayarları ile gelerek çalışmaya başlayabilirler. Tüm bu hizmetleri eksiksiz verebilmek adına teknolojik altyapılarımızdaki tüm bakım hizmetleri için Tbim Bilişim Teknolojileri ile beraber çalışmaktayız, uygun fiyatlı çözümlerini sorunsuz hizmet politikası ile bize sunan Tbim Bilişim; internet ağımızdan, son kullanıcı isteklerine, donanımsal arızalardan, exchange ve network desteklerimizin tümüne bakım ve destek hizmeti vermektedir. Ayrıca yine müşterilerimizin istek ve sorunları doğrultusunda kendileri ile müşterilerimize yerinde müdahale çalışmaları da yapmaktayız. Tbim Bilişim hem fiyat politikası ile kurumumuzca tercih edilen hem de teknik ekip olarak bize sunmuş oldukları başarılı çözümler ve sorunsuz projelendirmeler bakımından Plaza Cubes olarak memnuniyetle çalıştığımız firmalardan biridir. Genç arkadaşlarımızın tecrübeleri ve de hiç kaybetmedikleri heyecanları, bizlere her projemizde daha üst düzey hizmet vermelerini sağladığını söylemek isterim.


Ertan Şahin

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Bilgi İşlem Birim Yöneticisi

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kurulduğu 1985 yılından beri, kardiyovasküler hastalıkların tanı ve tedavisinde ülkemizin sayılı merkezlerindendir. Uzun yıllardır binlerce hastanın sağlığına kavuşması için 7 gün 24 saat tüm ekibi ile kesintisiz ve de oldukça hızlı çalışan hastanemiz için gerekli teknolojik altyapıyı bizlerin hızında çalışabilecek, yaptığı işi problemsiz olarak sürdürebilecek, sistemimizin durmaması için her an ulaşabileceğimiz bir teknoloji firması ile projelendirmek isteriz. Tbim Bilişim ekibi bizlere bu özelliklerin tümünü uygun fiyat avantajı ile sunmuş, beraber çalıştığımız network cihazları, kullanıcı bilgisayarları, yazıcılar hatta toner alımlarımız gibi oldukça geniş bir yelpazede, kalitesi ve hizmetinden hiç bir eksilme olmadan hizmet vermiştir. Kendileri ile çalışmaktan oldukça memnun olup, ilerideki projelerinde başarılar dileriz.


Murat Aksoy

Kartal Belediye Başkanlığı
Bilgi İşlem Müdürlüğü Sistem Yöneticisi

Kartal Belediyesi olarak, vatandaşlarımıza daha iyi hizmetler sunmak için bugüne kadar teknolojik altyapımıza dair onlarca proje gerçekleştirdik. Bir kamu kurumu olarak öncelikli amacımız en iyi ürünü en iyi fiyata almaktır, Tbim Bilişim gibi bizimle aynı fikre sahip bir firma ile de tanışınca beraber çalışmak oldukça kolay oldu. Sistemlerimizi çalıştırmak üzere üst seviye iki adet sunucu alımımızda kendileri ile çalıştık. Gerek ürünün konfigürasyonunda gerekse yeni teknolojilerin tarafımıza önerilmesinde kendileri ile sorunsuz bir proje çalışması yapıldı. Satış öncesi ve sonrasındaki hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, ilerideki projelerinde başarılar dileriz.